• Tirane, shes

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Pallati me Shigjeta | Delijorgji
Cmimi Euro
150
Shitet IPhone 7+ 128G
150mij lek ne gjendje shum te mir
Mund te na kontaktoni dhe ne WhatsApp 0672411000

Cel. : 0672411000
 


WhatsApp
Back
Top