• Tirane, shes pajisje Shitet skuter elektrik 165 Euro

Shitet skuter elektrik ne gjendje shume te mire dhe garanci Shpejtesia maksimum 25 km Autonomi 30 km
Arsyja e shitjes eshte se kam ndrysh banese dhe kam shume malore.
Ju lutem vetem persona qe jane vertet te interesuar te me kontaktojne ne
WhatsApp 0685264039

Cel. : 0685264039
 


WhatsApp
Back
Top