• Tirane, shes pajisje mjekesore Centrifuge per fragmentimin e gjakut 1500 Euro

Shitet centrifuge per fragmentimin e gjakut dhe krijimin e membranave PRFG. Bashke me plasmoterm.
Ne gjendje shume te mire pune.
Te interesuarit te konraktojne ne nr 0696229544

Cel. : 0696229544
 


WhatsApp
Back
Top