• Tirane, shes makine Mercedes classe C 200 Nafte, e zeze manuale Kondicioner 6.999 €

Tirane
Tipi
makine
Marka
Mercedes-Benz
Viti
2009
Cmimi Euro
6999
Benz classe C200 ,nafte,i sapoardhur,ne gjendje shume te mire,sapo i jane kryer te gjitha sherbimet nderrim i vajit dhe filtrave,disqe alumini sport 18",navigator ,..makina ndodhet ne Tirane

Cel. : 0693037097
 


WhatsApp
Back
Top