• Tirane, jepet me qera apartament 1+1 Kati 2, 60 m² 400 € (Don Bosko)

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
60 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
400
Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1,Don Bosko, 400 Euro/muaj

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Prane Spar

• E mobiluar

• Kati i 2

• Pallat i ri

• 400 euro

Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me siperfaqe 60m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes ,1 tualet,1 verande te madhe. Apartamenti jepet i mobiluar . Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!
  • MRE-51418

© MORINA REAL ESTATE

Cel. : 0694050134
 


Contact WhatsApp
Back
Top