• Shitet Biciklete Adidas per femra 50 €

Cmimi Euro
50
✅Shes biciklete Adidas per femra.

📌Ne gjendje shume te mire, e lehte dhe funksionale me marshe
📌Cmim: 50€ ose 5000 leke

✅Nr: 0696777390
 


WhatsApp
Back
Top