• SHITET, APARTAMENT 2+1, RRETHRROTULLIMI I ZOGUT TË ZI, TIRANË

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Stacioni Trenit | Zogu i Zi
Tipi
apartament
Për shitje, Apartament 2+1
Vendndodhja: Rrethrrotullimi Zogu i Zi, Tiranë

Tipologjitë:
  • Apartament 2+1 - kati 7, 95 m2, orientimi Jug-Lindje-Perëndim.
TT 946

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni

Cel. : +355685050515
 


WhatsApp
Back
Top