• SHITET, APARTAMENT 1+1, FUSHA E AVIACIONIT, TIRANË

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Fusha Aviacionit
Tipi
apartament
Cmimi Euro
69
Në shitje, Apartament 1+1.
Vendndodhja: Fusha e Aviacionit, Tiranë

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe apartamenti: 68,6 m2.
-Kati 2 banimi.

Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.

TT 937

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

Cel. : +355685050515
 


WhatsApp
Back
Top