• SHITET, AMBIENT BIZNESI (BAR KAFE PICERI+PALESTËR), KODRA E DIELLIT, TIRANË, 600,000 EUR

Shqiperi
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Selite | Kodra e Diellit
Siperfaqja m²
455 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
600000
Për shitje, Ambient Biznesi( Bar Kafe Piceri+Palestër)
Vendndodhja: Kodra e Diellit, Tiranë

Specifikat:
-Sipërfaqe totale: 455 m2.
-Kati: 0.
-Në gjendje aktive pune.
-I investuar.
-Shitet së bashku me pajisjet.
-Mundësi posti parkimi.
-Palestër funksionale me xhakuzi, hammam, sauna, 2 tualete.

TT 894

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

Cel. : +355685050515
 


WhatsApp
Back
Top