• Shes-Nderroj Suzuki Baleno 1.2 GL Benzin, gri metalizato, automatike 83000 km, 12000 €

Itali
Tipi
makine
Marka
Suzuki
Viti
2017
Cmimi Euro
12000
Shes makine Suzuki Baleno 1.2 GL Benzine, Euro 6, super ekonomike, makine familjare si per qytet dhe jashte saj, kambio automatike, disqe alumini, navigator 10 inc. Makinen e kam blere ne Korrik te 2019 ne koncesionarin e Suzukit ne Shqiperi me 0 Km dhe eshte me targa Shqipetare.
Sherbimet gjithmone te kryera ne kohe. E shes pasi kam emigruar ne itali dhe pas marrjes se patentes Italiane nuk mund ta perdor dot me ne itali.
Aktualisht makina ndodhet ne Piacenza-Itali (te interesuarit mund ta shohin dhe atje), makina vjen ne Tetor ne Shqiperi pasi atehere ka kolaudimin.
Makina e mbajtur gjithmone ne garazhd, ka te perfshire dhe baulen (qe ka kushtuar rreth 800 euro), 4 goma verore rezerve. Makinen e nderroj dhe me makine tjeter me targa italiane.

Cel. : +355692569926
+39 3517176240 watsapp
 


WhatsApp
Back
Top