• shes Hoverbord PRO 130 Euro

Shitet Hoveerbord PRO,modeli i madh,ne gjendje shume te mire pune dhe ne paraqitje

cmimi 130 euro

Cel. : 0699583677
 


WhatsApp
Back
Top