• Pogradec, shes varke 4.5m te gjate 30.000 Leke

Shes varke 4.5m ne gjendje shume te mire dhe me cmim okazion.

Varka ndodhet ne Pogrades dhe ne cdo moment nuk ta vini ta shikoni.

Nuk asnje demtim dhe ndryshk,eshte ne gjendje super.

Kontakt: 0695561985
 


WhatsApp
Back
Top