• PLAZH- Golem, Apartament I RI Modern, 40 euro/nata 5 PERSONA

Golem
Tipi
Siperfaqja m²
50 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
40
Zona/Rruga : Golem 20 meter afer detit. (Afer Hotel Venecia)

Apartament modern i sapo mobiluar .
📌 Me 2 kondicionera.
🌀 Me 2 TV plazma.
📌 Mobilje te gjitha te reja.
🌀 Dysheke dhe jasteke memory.
📌 Çarçafë të bardhë pambuku, peshqira
🌀 Kuzhine e kompletuar, frigorifer, lavatrice.

Kapaciteti : 1 krevat dopjo dhe 3 krevate tek (5 persona)

📌Ballkoni i mbyllur me duralumin dhe me rrjeta.
🌀 Perde kundra-diell.
📌 Pallati me ashensor.
🌀 Parkim i garantuar.
📌 Zone private e rrethuar.
🌀 Ambjent me gjelberim.
📌 Zone familjrare.
🌀 Roje ambjenti

Kush ka interes të kontaktojë për ti dërguar fotot e apartamentit me whatsapp.
0694050041 CMIMI 40 euro nata.

Cel. : 0694050041
 


WhatsApp
Back
Top