• OKAZION - Shitet AUDI Q3 2022 S-Line, Automatike, Full Option, 15,000KM, 33,500 Euro

Tirane
Tipi
SUV | Fuoristrad | Xhip
Marka
Audi
Viti
2022
Cmimi Euro
35500
Shitet Audi Q3- 2.0 Benzine Quatro S_Line, Viti Prodhimit 2022.

15,000 km.

Kambio automatike.

Full options.

Sedilje lekure, keyless go, xhama te zinj, navigator, sensore parkimi, kamer parkimi, blind spot, klima, sedilje elektrike + fryrje + cfryrje+ngrofje, auto hold, tavan xhami panorama, komando ne timon, marsha ne timon, disqe alumini, goma te reja, bagazhi hapje mbyllje me buton, me te gjitha sherbimet e bera.

Ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike.

Targa, siguracion.

Cmimi 33,500 Euro.


OKAZION!!! Nqs gjeni ne treg nje makine me cmim me te ulet, me te njejtat karakteristika, jam i gatshem ta barazoj cmimin!

Cel. : 00355683112395
 


WhatsApp
Back
Top