• KORCE / JEPET ME QERA NE QENDER TE KORCES ,VILA SONNET

Korce
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Vile
Siperfaqja m²
550 m²
Cmimi Euro
2000
KORCE / JEPET ME QERA NE QENDER TE KORCES ,
VILA SONNET


Jepet me qera nje vile e sapo restauruar dhe mobiluar ne stilin tradicional, e pozicionuar ne qender te Korces Lagjja 12 ,ne Rrugen "Abdyl Frasheri" 7001 , Vila Sonnet!.
Ndertesa eshte 4 kateshe e ndertuar ne 1927 dhe restauruar ne 2022. Vila ka pase punuar per 2 vite si hotel dhe ka ne perberje te saj 11 dhoma secila me banjo brenda.
2 dhoma prej te cilave jane familjare 1+1 te pershtatura per familje me 4 persona.
Siperfaqja totale eshte 660 m2 nga te cilat 550 m2 ndertesa dhe 110 m2 bahce e shfrytezuar per bar .
Gjithashtu ka ne shfrytezim te saj edhe nje ambjent per parkim per 5 makina rreth 130 m2

Cmimi i qerase 2000 euro/ muaj
Per me shume foto dhe informacion mund te na shihni ne instagram me emrin: hotel_vila_sonnet

Per cdo pyetje me kontaktoni ne nr cel.
00355672062902 ose ne whatsapp
 


WhatsApp
Back
Top