• Durres, shes gomone BARKE GOMONE , 20.000 €

Durres
Tipi
gomone
Cmimi Euro
20000
OKAZION !!!

SHITET PER ARSYE TE KALIMIT NE MJET ME TE MADH LUNDRIMI GOMONE ZARFOR SEA 53 , GJATESIA 6,5 MTR , NR PERSONA 8 , NDERTIM I VITITI 1998 NE ITALI
MOTORRI NE GJENDJE SUPER SUSUKI 115 VITI 2003 , PLUS MOTORR NDIHMES 40 POTHUAJSE I RI , PER SPECIFIKAT SHIF LEJEN E LUNDRIMIT BASHKENGJITUR , BASHKE ME KARRELIN E VET ME DOKUMENTA TE RREGULLTA

ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE ME CDO SHERBIM TE KRYER NE MENYRE PERIODIKE DHE E PAISUR ME CDO APARATURE LUNDRIMI SIPAS STANDARTEVE DUKE QENE DHE ME PROFESIONIN DETAR :)CMIMI 20000 EURO PAK I DISKUTUESHEM

VETEM PERSONA TE INTERESUAR SERIOZISHT .

WHATS UP : 069 20 70 431

Cel. : 0692070431
 

Attachments

  • Leje lundrimi gomone .pdf
    405.6 KB · Views: 9


Contact WhatsApp
Back
Top