• Durres, jepet me qera apartament 1+1 (Durres,Shkembi Kavajes) 30 euro-nata

Zona/Rruga : Durres,Shkembi Kavajes

Jepet me Qera Apartament 1+1 , 65 m2 ne Durres te Shkembi i Kavajes(afer hotel Majestik)
Apartamenti Organizohet ne nje ambjent ndenje bashke me kushinen,nje dhome gjumi, nje banjo te madhe me dritare , nje banjo te vogel dhe nje ballkon.Apartamenti eshte i mobiluar.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert banimi pa ashensore.
Apartamenti eshte 50 m large detit ne nje zone shume te prefereuar.
Jepet me qera per kahe afat gjate.
Cmimi 30 euro-nata

Cel. : 0693136577
 


WhatsApp
Back
Top