• Durres, apartament ne plazh

Durres
Tipi
apartament ne plazh
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
100
Apartament prane detit.Tek Shkembi i Kavajes.2+1 Apartament modern dhe komod.Permban dy dhoma matrimonale.Ndenja perbehet nga kendi i cili kthehet ne krevat dopjo per fjetje.Me shtroje krevati topper bed.Multicooker.Sobe,pjanur,tharese flokesh,lavatriçe.3 smart TV.frigorifer,2 kondicionerë.Dush.Tavoline ngrenie per 6 persona.Kapaciteti fjetjes 6 te rritur + 1 femije.Dhomat jane te pajisura me dollape.I ndriçuar.Hapesire per nderjen e rrobave.Ashensor.Te gjitha facilitetet prane.Bare,restorante,qender shendetesore,markete.Akses ne Plazh privat dhe publik.
NUK LEJOHEN:CIGARJA DHE KAFSHET.

Cel. : 0686055718
 


WhatsApp
Back
Top