Tė nderuar punonjės dhe specialistė, tė biznesit dhe sektorit privat, organizatave jo qeveritare, apo administratės shtetėrore etj...
dėshirojmė t“ju informojmė mbi mundėsinė e re qė jep Portali: www.njoftime.com
me rubrikėn Tendera, nė lidhje me publikimet e: Ftesave pėr oferta, Ankandeve, Prokurimeve publike etj....

Krahas publikimit nė gazeta dhe shtyp, publikimi edhe nė internet po sjell pėrparėsitė e veta,
sepse:
Ftesa juaj pėr ofertė lexohet: edhe nga ato dhjetėra – qindra firma lokale dhe ndėrkombėtare, brenda dhe jashtė vendit,
qė nuk lexojnė dot rregullisht shtypin, si dhe nga dhomat e industrisė dhe tregėtisė ndėrkombėtare dhe specialistėve tė tyre,
pra edhe rezonanca pėr ofertėn tuaj ėshtė mė e madhe.

Ju mundeni shumė lehtė ta publikoni ofertėn edhe nė gjuhė tė tjera si pėr shembull anglisht, italisht etj..
Ju mundeni ta bėni vetė publikimin nė mėnyrė tė pavarur, ta redaktoni, ndryshoni apo ta shuani,
brenda pak sekondave, po aq kollaj si nė njė dokument nė Word.
Nė rast se nuk keni kohė, atėher operatori ynė ju vjen nė ndihmė, mjafton njė telefonatė e shkurtėr, njė email.

Duke shfrytėzuar teknologjinė dhe mundėsinė e re ju ulni kostot e publikimit nė minimum, rrisni numėrin e ofruesėve dhe transparencėn.
Rrisni mbi te gjitha shanset per te gjetur subjektet mė optimale nė kualitet dhe cmim!

Me bindjen se ju sjellim njė mundėsi tė re, ju urojmė puna e mbarė!
Pėr ēdo pyetje apo paqartėsi, ju vjen nė ndihmė, oferta@njoftime.com | +355 69 33 27 078