• Tirane, ofroj City-tour Hungari BUDPEST 299 Euro

[h=5]DETAJET E TURIT[/h]
[FONT=&quot]Dita e Parë: Fluturimi Direkt Tiranë - Budapest. Nisja më 17:50 - Mbrritje në Budapest më 19:15. Transfertë për në Budapest. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.
Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë: Ura e Luanëve, Ura e Elisabetës e cila është Ura e parë e varur në Botë, Statuja e Shën Gellertit, kalimi mbi urën e Margaritës, Kodra Gellert, Kisha e Shën Matias, Katedralja e Shën Stefanit, Kështjella Vayda Hunjad, Sheshi i Heronjve, Citadela, Fortesa e Peshkatarit dhe Kështjella në Buda. Fjetje në Hotel.
Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Szentendre dhe Vishegrad. Fjetje në Hotel.
Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Transfertë për në aeroportin e Budapestit. Fluturimi direkt Budapest - Tiranë. Nisja më 15.35 - Mbrritje më 17.00.
[/FONT]

[FONT=&quot]Në pagesën përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel me 3 yje.
4. Mëngjeset sipas programit
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një [FONT=Verdana, Aria, Helvetica]çantë[/FONT] me përmasa deri në 40 x 30x 20cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Kujdes:
Nëse ndryshojnë kriteret për hyrjen në Hungari, dhe bëhet i pamundur organizimi i udhëtimit, kthehet pagesa, pa vlerën e biletës, vlerë e cila mbetet në Kompaninë Ajrore,
Ne do të kryejmë proçedurën për kthim edhe të kësaj vlere, por nuk garantojmë kthimin e saj. [/FONT]
 


Contact WhatsApp
Back
Top