Zona/Rruga : Rruga Haxhi Dalliu

RRUGA “HAXHI DALLIU”

Apartament 3+1 nė shitje, i cili ka njė vendodhje shumė tė mirė brenda unazes sė vogėl, fare pranė Bulevardit “Zogu I” dhe vetėm 10 minuta ecje nga qendra e Tiranės. Ka afėr disa institucione arsimore, shoqėrore, tregtare dhe kėndeve tė lojrave pėr fėmijė, nė njė nga zonat mė tė preferuara tė Tiranės.

Prona ndodhet nė njė pallat cilesor, me administrim tė mire, dy ashensor, parkime poshte godines si dhe me sistem sigurie me kamera. Apartamenti ofron ndricim natyral, rifinitura cilėsore dhe pamje tė bukur.

Apartament nė shitje 3+1 me sipėrfaqe neto 96.4 m2 (105 m2 bruto), kati i pestė me orientimin veri-perėndim. Organizohet nga ambienti i ndenjės + kuzhinė + ngrėnie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Shitet dhe nje parkim nė katin -2 me cmimin 24,000 euro

Me certifikatė pronėsie.

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun:
https://www.inf-93.com/apartament/ne...ise-se-tiranesCel. : +355672043899