Zona/Rruga : Rruga 5 Maji

Dyqan nė shitje nė njė nga qendrat tregtare mė tė njohura tė kryeqytetit. Qėndra ndodhet nė njė kompleks rezidencial, pranė unazės sė Tiranės, nė rrugėn “5 Maji”. Ka afėr institucione arsimore, shoqėrore dhe tregtare, njė zone e preferuar pėr banim dhe biznes.

Kompleksi ėshtė i pozicionuar nė njė nga zonat mė tė populluara tė Tiranės, me njė sipėrfaqe prej 26,000 m2, vetėm 2 km larg qendrės sė Tiranės. Krahas pjesės rezidenciale komode pėr banim, qendra ka njė strukturė tė veēantė arkitekturore, nė tė cilėn pėrfshihen ambiente tė ndryshme tregtare, shėrbimi, argėtimi, hapėsira parkimi i jashtėm dhe i brendshėm, hapėsira tė gjelbėruara pėr shplodhje, vėndi ideal pėr familjen dhe miqtė.Ka ambiente tė sistemuara dhe tė mirė organizuara, tė cilat garantojnė suksesin e biznesit tuaj.

Dyqan ne shitje me sipėrfaqe 35.5 m2 neto (47 m2 bruto) kati dyte. Ka rifinitura shumė tė mira dhe i gatshem pėr ushtrim biznesi.
Me ēertifikatė pronėsie.

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun:
https://www.inf-93.com/dyqane/ne-shi...egtare-concord


Cel. : +355672043899