Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative.
“SALILLARI Sh.p.k” aktivitetin e ndėrtimit e ka nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj..
Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin.
“SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER GJEOLOG pėr kantier nė Berat.
PĖRSHKRIMI I PUNĖS:
Inxhinieri Gjeolog zbaton projektin qė do ti ngarkohet nga eprori me pėrpikmėri maksimale nė pėrputhje me rregulloren e sigurimit teknik, procedurat e punės dhe legjislacioni nė fuqi.

DETYRAT KRYESORE:
  • Kryen punet me lėndė plasėse me urdhėr pune tė lėshuar nga Drejtuesi Teknik.
  • Kryen punime me lėndėt plasėse nė pėrputhje me pasaportėn teknike ose projektin teknik tė shpim-plasjes dhe rregulloren e Sigurimit Teknik.
  • Drejton veprimtarinė e punimeve kapitale nėntokėsore pėr infrastrukturėn rrugore, si dhe objekte tė tjera me karakter civil.

KRITERET E KĖRKUARA:
  • Tė ketė pėrfunduar Fakultetin Inxhinieri Gjeologjike dhe Miniera.
  • Tė ketė eksperiencė pune tė paktėn 10 vite.
  • Tė zotėrojė Leje Profesionale ne fushen e veprimtarise minerare, shfrytėzim dhe pėrpunim mineralesh.
  • Tė ketė eksperiencė nė plasje.
  • Tė ketė njohje tė shkėlqyera organizative, duke pėrfshire aftėsi pėr tė planifikuar punėn dhe vendosur prioritete
  • Aftėsi pėr tė koordinuar punėn, projektet pėrkatėse dhe ruajtjen e konfidencialitetit.
  • Aftėsi pėr tė punuar nė grup dhe pėr tė marrė iniciativė.

APLIKIMI:
Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689.
* Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.
* Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
+Apliko