Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative.
“SALILLARI Sh.p.k” zhvillon aktivitetin nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj..
Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin.
“SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER MEKANIK (HVAC)

PĖRSHKRIMI I PUNĖS

 • Supervizon zbatimin e projekteve tė sistemit HVAC.
 • Bashkėpunon me Menaxherėt e Projektit dhe Inxhinierėt e Ndėrtimit pėr tė krjiuar apo modifikuar pararametrat e projektimit tė sistemit HVAC.
 • Ndjek dhe merr pjesė nė mėnyrė tė vazhdueshme nė procesin e pėrgatitjes sė preventivave tė punimeve, kohėn nė tė cilėn do tė realizohet dhe stafi qė do punojė.
 • Liston nė mėnyrė tė detajuar materialet dhe paisjet mekanike qė nevojiten pėr projektin, pėr tė cilat zhvillohet proēesi i tenderimit dhe i prokurimeve.
 • Analizon sistemet dhe pajisjet e HVAC kur ėshtė e nevojshme pėr tė gjetur keqfunksionime ose jo efikasitet dhe krijon zgjidhje tė pėrshtatshme pėr tė optimizuar performancėn dhe pėr tė rritur efikasitetin e operimit.
 • Realizon proēedurat e testimit tė projektimit dhe pajisjeve tė kontrollit pėr tė vlerėsuar me saktėsi produktet dhe pėr tė identifikuar fushat qė kėrkojnė modifikime dhe testime tė mėtejshme.
 • Pėrgatit ose kordinon gjithė dokumentacionin e duhur tekniko – ligjor pėr marrjen e lejeve pėrkatėse nė institucionet vėndase.
 • Harton dhe kontrollon situacionet mujore.
 • Kujdeset pėr tė siguruar mirėmbajtien periodike tė sistemit tė instalimeve mekanike gjatė fazės tė shfrytezimit.
 • Pėrpilon dhe koordinon punėn pėr pergatitjen e manualeve tė mirėmbajtjes tė instalimeve mekanike.
 • Pėrgatitja e dosjes pėr lejet nė institucionet pėrkatėse, nė kohėn e duhur.
 • Ndjek punimet e projekteve dhe plani MNZ.


KRITERET E KĖRKUARA

 • Tė ketė Diplomė Master nė Fakultetin e Inxhinierisė Mekanike.
 • Tė pėrdorė mirė programet: Microsoft Office, Project, Autocad, Sap, Etap.
 • Mosha e kėrkuar deri 45 vjeē.
 • Tė ketė mbi 3 vite eksperiencė.
 • Tė njohė gjuhėn angleze nė nivel tė lartė.
 • Tė jetė i pajisur me Leje Drejtimi, kategoria B.


APLIKIMI
Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689.
* Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.
* Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
+Apliko