Zona/Rruga : Berzhite

Tokė nė shitje me njė vendodhje shumė te mire, nė fshatin Berzhite, afėr lumit Erzen, fare pranė autostrades Tiranė – Elbasan, 5 minuta nga qendra tregtare TEG dhe me akses te lehtė me tė gjitha zonat pėrreth dhe me Tiranen.

Zona ofron infrastrukturė tė rregullt nė tė cilen pėrfshihen kategori banimi, sherbimi, bujqėsi etj.Toka ndodhet buzė rruges, ka formė tė rregullt drejtkendore tė sheshte dhe kufizohet nga lumi, rruga dytėsore e cila ėshtė e sapo shtruar dhe autostrada.

Tokė nė shitje me sipėrfaqe totale 4160 m2 nga tė cilat 1200 m2 ėshtė serė. Sera ėshtė funksionale, me sistem vaditje, kabine elektrike dhe pusin.Toka ėshtė e pėrshtatshme pėr bujqėsi-prodhim, karburant, banim, bar-restorant etj.

Me ēertifikatė pronėsie.

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/toka/ne-shitj...-5-min-nga-teg


Cel. : +355673044004