Zona/Rruga : Rruga Vaso Pasha

Apartament 3+1 nė shitje, i cili ndodhet nė njė nga zonat mė tė mira tė kryeqytetit, ngjitur me ish Bllokun, afėr si me qendrėn ashtu dhe me Parkun e Madh tė Liqenit Artificial. Vetėm 5 minuta nga Kryeministria, nga qendra e Tiranės dhe afėr disa institucioneve shtetėrore, arsimore, shoqėrore, tregtare si dhe kėndeve tė lojrave pėr fėmijė.

Zona ėshtė mjaft tėrheqėse dhe njė nga mė tė preferuarat pėr tė jetuar dhe ushtruar biznes.

Apartament nė shitje 3+1 me sipėrfaqe neto 165.36 m2 (181.9 m2 bruto), kati i dytė banim, me orientimin perėndim-veri. Organizohet nga sallon i madh, ambient pėr kuzhinė + ngrėnie, depo, 3 dhoma, 2 tualete (njėri me dritare + lavanderi) dhe 2 ballkone. Shitet bosh.Ambienti mund tė pėrdoret pėr zyrė ose mund tė bėhen ndryshimet pėr ta kthyer nė apartament banimi me 3 dhoma gjumi sipas projektit fillestar.

Shitet dhe 1 parkim i mbyllur nė katin -2 me cmimin 35,000 Euro

Apartament + parkim = 430,000 Euro
Me certifikatė pronėsie.

Ne cmim eshte perfshire dhe nje tabele per reklame/biznes tek hyrja e pallatit.

Per me shume informacion klikoni linkun:
https://www.inf-93.com/apartament-zy...uga-vaso-pasha


Cel. : +355696054036‬