Kliko
PunaJuaj 728x120

 1. Standart World Vision Albnia, Tender #389966 "Preselektim i subjekteve dhe kompanive me objekt “Prodhim videosh / Video production"

  Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve e shkollave dhe mė gjerė, shpall tė hapur fazėn pėr preselektim biznesesh tė interesuar me aktivitet nė fushėn e video-production (prodhim videosh) :

  Tender #389966 Preselektim subjektesh dhe kompanish me objekt “Prodhim video / Video-Production”

  Dokumentat per aplikim gjenden bashkangjitur.

  Tė gjitha kompanitė e interesuara duhet tė paraqesin:
  A-Dokumentat pėr preselektim:
  1. Certifikatė Regjistrimi dhe Informata mbi Biznesin (QKB Historiku)
  2. Informacion mbi strukturėn e biznesit (plotėsoni doc.1 bashkangjitur- formular regjistrim biznesi)
  3. Plotėsoni Kodin e Sjelljes sė Furnizuesit, politikat (doc.2 bashkangjitur WV politikat e biznesit)

  Afati pėr pranimin e dokumentave data 3 Nentor 2022. Aplikimet pas kėtij afati nuk do tė merren nė konsideratė.

  Mėnyra e aplikimit:
  • vetem nė adresėn e emailit: procurement_albania@wvi.org (Tė gjithė aplikimet e dėrguara nė emaile tė tjera nuk do tė merren nė konsideratė)

  Shėnime tė rėndėsishme:
  1. Bizneset qė plotėsojnė tė gjithė dokumentacionin e kėrkuar pėr preselektim do tė vlerėsohen nga komiteti i prokurimit dhe nėse pėrmbushin kriteret do tė konsiderohen pjesė e listės sė bizneseve me tė cilėt organizata mund tė punojė gjithmonė.
  2. Kapaciteti i emailit tonė ėshtė 32MB, nėse dokumentat e dėrguara janė mė shumė se ky kapacitet, ju lutem pėrdorni metoda si zip dokumentat, compress file, google link etj .
  3. Cdo aplikim qe nuk dorėzohet nė adresėn e emailit procurement_albania@wvi.org, nuk do tė pranohet.
  4. Cdo aplikim qė vjen pas afatit nuk do tė konsiderohet.
  5. Vetėm pėr pyetje kontaktoni nė adresėn e emailit: argen_cani@wvi.org ose numrin e telefonit: +355684047433.
  8. Fillimi i publikimit pėr aplikim fillon 27 Tetor 2022 pėrfundon 3 Nentor 2022.
  9. Pas kualifikimit nė fazėn e preselektimit, procedohet mė tej me kėrkesėn pėr ofertė financiare vetėm me bizneset e kualifikuar. Ftesa “kėrkesė pėr ofertė financiare” do tė dėrgohet pėrmes sistemit tė prokurimit “COUPA”.

  Ju mirėpresim.
  Suksese!
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur