Zona/Rruga : Vllazen Huta

Jepet me qira ambient biznesi me nje siperfaqe prej 72m2 ne rrugen Vllazen Huta prane Zyrave te Punes. Ambienti eshte i mire investuar, i lyer, me sistem aspirimi, kondicioner dhe drita led. Ai gjendet ne katin 0 te nje pallati ekzistues, me fasade xhami.


Cmimi 350 euro


MORINA REAL ESTATE


Cel. : 0692040258