Zona/Rruga : Tek Materniteti i Ri

Jepet me qira apartament 1+1 tek Materniteti i Ri prane Ali Demi
Apartamenti gjendet ne katin e 3 dhe ofrohet bosh vetem me kundra bufe
Cmimi 30.000 leke

Morina Real Estate

Cel. : 0692040258