Zona/Rruga : Rruga Tirane-Elbasan

APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE BUZE RRUGES KRYESORE!
Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje ndertese te re te mireadministruar.
Ka nje siperfaqe totale prej 130 m2 e organizuar ne nje sallon ndenjie/gatimi, dy dhoma gjumi, 1 tualet me ajrosje natyrale si dhe verande te bollshme me pamje nga liqeni.
Ka pamje te lire, drite dhe diell gjate gjithe dites.
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe teresisht i mobiluar.


Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Cel. : +355 68 802 5418