Zona/Rruga : Kongresi i Manastirit

Jepet me qera ambient me nje siperfaqe prej 50m2, i organizur ne 3 dhoma dhe 1 tualet prane Pediatrise tek Qsut. Ambienti gjendet ne katin o dhe ofrohet bosh
Cmimi 50.000 lek i diskutushem


MORINA REAL ESTATE


Cel. : 0692040544