Zona/Rruga : Rruga Andon Zako Cajupi

Dyqan gjysem bodrum nė shitje ndodhet nė njė nga zonat mė tė preferuara tė Tiranės, buzė rruges kryesore, me njė shikueshmėri shumė tė lartė, fare prane me zonen e Bllokut dhe vetem 50 m nga Unaza e Vogel e Tiranes.

Zona nė fjalė ėshtė nje zone elitare, nga mė te kerkuarat per dyqane pasi aty ka lėvizje kėmbėsorėsh e mjetesh dhe nga ana tjetėr ėshtė zonė ku ka shume aktivitete biznesi pasi eshte ngjitur me ish – Bllokun dhe afer me Gjykaten e Tiranes.Dyqani nė shitje me sipėrfaqe totale 32 m2, gjysem bodrum, me dy hyrje, nga rruga kryesore si dhe nga mbrapa nderteses.

Pėrbėhet nga 1 ambient, korridor dhe tualet. Eshte i rikonsruktuar, rifiniturat janė shumė tė mira dhe i pajisur dhe me sistem kondicionimi. Ambienti ėshtė i pėrshtatshėm pėr zyre dhe aktivitete tė tjera biznesi.

Aktualisht i dhene me qira.

Me certifikatė pronėsie.

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun:
https://www.inf-93.com/dyqane/ne-shi...nes-se-bllokut


Cel. : +355672043899