SHESIM APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT!

For Sale

75,000 € ( I Pa Negociushem)

Property ID : OKS#61852

Ofrojme apartament 2+1 per shitje ne Yzberisht.
Vendndodhja e apartamentit eshte teper te preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit.
Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 104 m2 dhe siperfaqe neto 90 m2 dhe ndodhet ne katin e pare, te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor.
Eshte i organizuar nga nje korridor qe ben shperndarjen ne nje dhome ndenje,me hapsire te bollshme dhe dalje ne ballkon, se bashku me kuzhinen, ne dy dhomat e gjumit si dhe nje tualet me ajerosje natyrale.

Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim optimal.

SHITJA ESHTE URGJENTE, PREFEROHEN KLIENTE ME FINANCIM PERSONAL (Kesh)

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!

Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni

+355 68 80 37 102

Myzafer Agastra Century21 Oksford

https://www.century21albania.com/en/...-oks61852.html