Zona/Rruga : Kodra e Diellit

Shitet ambjent comercial te Kodra Diellit pran fondacionit Eleonora. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me hyrje te vecuar.

Siperfaqe 93 m2 , open space me fasad xhami dhe i investuar totalisht. Ambjenti eshte i pershtacem per disa lloje biznesesh.


Cel. : 0688037097