Shitet apartament 2+1, siperfaqe totale 84m2. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri (ndertim shume cilesor, pallat 9 katesh),
me ashensor dhe administrim shume te mire, 30 metro larg stacionit te Tiranes se re, Astir, ngjitur me Parkun e Lojrave.
Apartamenti perbehet nga korridori, salloni, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon (planimetri i rregullt).
Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cel. : 0697367220

(Nuk jam agjensi)