Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative.
“SALILLARI Sh.p.k” aktivitetin e ndėrtimit e ka nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj..
Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin.
“SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER ELEKTRIK – MENAXHER HIDROĒENTRALI

PĖRSHKRIMI I POZICIONIT TĖ PUNĖS

Inxhinieri Elektrik ėshtė pėrgjegjės pėr menaxhimin e Hidroēentralit.

DETYRAT KRYESORE:
· Tė kryejė menaxhimin e HEC-it dhe personelit tė tij.
· Tė kontrollojė sistemin e monitorimit.
· Tė raportojė pranė OSHEE-s prodhimin e parshikuar
· Tė ndjekė komunikimet zyrtare me ERE, OSHEE etj..
· Tė menaxhojė planin e mirmbajtjes/ remonteve.
· Kontrollon dhe siguron qė forca punėtore punon duke zbatuar rregulloren e sigurimit Teknik.
· Kryen funksione tė tjera tė pėrcaktuara nga Administratori i Pėrgjithshėm.

KRITERET DHE AFTĖSITĖ E KERKUARA:
· Tė ketė Diplomė nė Inxhinieri Elektrike.
· Tė ketė mbi 3 vjet experiencė nė fushėn e menaxhimit tė HEC.
· Tė njohė dhe tė punojė nė programin AutoCad, Microsoft Office.
· Tė zotėrojė gjuhėn angleze.
· Tė zotėrojė patente klasi B.
· Mosha e kėrkuar deri 50 vjeē.

APLIKIMI
Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689.
* Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.
* Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
+Apliko