Zona/Rruga : 21 dhjetori

Tek 21 dhjetori,mbrapa Hotel Mondial jepet me qera ambjent biznesi ne katin perdhes,3,2 m i larte,mjaft komod,i sapo shtruar me parket,me shume drite dhe ajer ,me ajer te kondiciouar,me 3 banjo,sistem 3 fazor e dokumenta te rregullta

Cel. : 0659583677