Zona/Rruga : rruga e dibres

Shitet Penthouse pran QSUT. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku vihet re termoizolimi me sistem kapot, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, , instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit, ashensori me xham nga brenda kompleksit, shkallet me ndricim natyral

Organizimi:
▪︎Korridor shperndares
▪︎Sallon i bollshem me dalje ne ballkon
▪︎Dy Dhoma gjumi
▪︎Nje Ballkon
▪︎Verande
▪︎Dy tualete me dritare

• Ndertim I vitit 2021
• Siperfaqa neto 91 m2
• Siperfaqe verand 110 m2
• Siperfaqe e perbashket 13 m2
• Siperfaqe totale 214m2
Cel. : +355688037097