Zona/Rruga : Casa Italia

Objekti 60m2 ne shitje prane zones se Casa Italia.
Ai ofron mundesi parkimi.
Zona ne te cilen ndodhet objekti ofron facilitete si market, bar restorant.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim dhe shitet i mobiluar.Per me teper informacion apo vizite ne objekt, ju lutem mos hezitoni te me kontaktoni!


Cel. : 0688037097