• Kërkohet ekspert / kompani për: "Përgatitja e raportit me histori suksesi dhe praktikat më të mira të riintegrimit të të rikthyerve në 10 bashki në Sh

Kërkohet ekspert / kompani për: "Përgatitja e raportit me histori suksesi dhe praktikat më të mira të riintegrimit të të rikthyerve në 10 bashki në Shqipëri."


World Vision Albania kërkon të kontraktojë një Ekspert / Kompani për: "Përgatitja e raportit me histori suksesi dhe praktikat më të mira të riintegrimit të të rikthyerve në 10 bashki në Shqipëri."Detyrat:- Identifikimi dhe dokumentimi i 20 historive të suksesit dhe praktikave më të mira për riintegrimin e të kthyerve në Shqipëri, të ndërtuara gjatë zbatimit të projektit RE-IN-VEST në 10 bashki në Shqipëri.- Përgatitja e publikimit/raportit me 20 histori suksesi dhe praktikat më të mira, në bashkëpunim me ekipin e projektit.Afati i fundit për dorëzimin e ofertave : 17 shtator 2022.Ju mund të shprehni interesin tuaj me email në adresën: jurven_malaj@wvi.orgPër pyetje kontaktoni në numrin 0686082072.Për më shumë informacion, referojuni dokumenteve të mëposhtme:

https://worldvision.al/kerkohet-eks...e-histori-suksesi-dhe-praktikat-me-te-mira-te
Suksese!
 

Attachments

  • terms_of_reference_1.docx
    211.5 KB · Views: 36


Contact WhatsApp
Back
Top