Mundėsi punėsimi nė Intermedica
Pozicionet vakante:

Teknik/e Laboratori / Infermier/e - qyteti Kruje
Kėrkesat e pozicionit tė punės:
Kandidatėt/tet duhet tė kenė pėrfunduar minimalisht ciklin e studimeve Bachelor nė Teknik tė Lartė Laboratori
edhe Infermier dhe tė jenė tė pajisur me Licensė pėr Ushtrimin e Profesionit.
Do tė kenė pėrparėsi ata/o kandidatė/e qė kanė kryer edhe ciklin e studimeve Master Shkencor ose Profesional.

Shėrbim Klienti
Kėrkesat e pozicionit tė punės:
Kandidatėt/tet duhet tė kenė pėrfunduar minimalisht ciklin e studimeve Bachelor.
Do tė kenė pėrparėsi ata/o kandidatė/e qė kanė kryer studime nė fushėn laboratorike / shėndetėsore / biologji molekulare e tė ngjashme.

Pėr tė gjitha pozicionet do te kenė pėrparėsi kandidatėt qė kanė eksperiencė nė fushėn e kėrkuar
dhe tė gjithė duhet tė zotėrojnė njohuri tė mira tė gjuhės angleze dhe aftėsi shumė tė mira kompjuterike.

Pėr tė shprehur interesin tuaj lutemi aplikoni nėpėrmjet faqes tonė.
Stafi pėrgjegjės do tė kontakojė tė kualifikuarit pėr intervistė.

Dokumentacioni i detyrueshėm:
- Curriculum Vitae;
- Fotokopje e Licensės pėr ushtrimin e profesionit;
- Fotokopje e Diplomės/ave;
- Detajet e kontaktit.


Ju urojmė suksese me aplikimin tuaj!

arjana.kucuku@hr.intermedica.al
http://www.intermedica.al

Cel. : +355697332581
+Apliko