Zona/Rruga : Mali i Robit

Zona/ Mali i Robit, Golem, Durres.(Afer me Fafa Resort)

Jepet me qera apartament 1+1 , kati i trete.
Dhome gjumi + sallon + dhome gatimi + ballkon+tualet.
Apartamenti eshte i kompletuar me kondicioner,frigorifer, lavatrice ,tv digitalb ,dhome gatimi.
Ne nje ambjent te qete ,pa probleme parkimi.
E pershtateshme per 4 persona.
Pallati ka administrator dhe ofrohet me cilesi sherbimi.
Jepet dhe me qera vjetore 200,000 leke viti.

Ju lutem na kontaktoni ,
cel +355682078211