Kroēiere nė Ishujt Grekė 5 Ditė – 419 €

Nisje date 18, 25 Gusht 419 €
Nisje date 1, 8 Shtator 409 €

Dita e Parė:
Nisja nga Tirana nė oren 16.00 dhe udhėtimi me autobus pėr nė Lavrion, Athinė. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės.

Dita e Dytė:
Mbrritja nė Lavrion, Athinė. Imbarkimi nė Kroēieren Celestyal. Nisja nė orėn 13.00. Drekė nė Kroēiere. Zbritja nė Ishullin e Mykonos nė orėn 18.00.

– Shėtitje Opsionale nė Mykonos. Qėndrimi nė Ishull deri nė 23.00. Darka nė Kroēiere.
Dita e Tretė:
Mėngjesi nė Kroēiere. Zbritja nė Kushadasi nė orėn 07.00. Ekskursion nė Efes. Drekė nė Kroēiere. Nisja nė orėn 13.00. Zbritja nė Patmos nė orėn 16.30. -Shėtitje Opsionale nė Patmos. Nisja nė orėn 21.30. Darka nė Kroēiere.

Dita e Katėrt:
Mėngjesi nė Kroēiere. Zbritja nė Heraklion, Kretė nė orė 07.00. Ekskursion nė Agios Nikolaus. Drekė nė Kroēiere. Nisja nė orėn 12.00. Zbritja nė Santorini nė orėn 16.30. – Shėtitje Opsionale nė Santorini. Nisja nė orėn 21.30. Darka nė Kroēiere.

Dita e Pestė:
Mėngjesi nė Kroēiere. Mbrritja nė Lavrion nė orėn 06.00. Zbritja nė Lavrion. Nisja pėr nė Shqipėri. Gjatė rrugės ndalesa tė shkurtra. Mbrritja nė Shqipėri.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Kabinė Dyshe.
Nė pagesė pėrfshihen:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus.
2. Akomodim nė Kroēieren Celestyal pėr 4 ditė Lundrim, 3 net fjetje.
3. Mėgjeset, Drekat dhe Darkat nė Kroēiere.
4. Pije Akoolike dhe Jo Alkoolike pa limit.
5. Shfaqje, Karaoke, Hyrja nė Disko, Sauna dhe aktivitete tė ndryshme nė Kroēiere.
6. Ekskursion dhe Vizitė nė Minoan Palace, Kretė dhe Efesus nė Kushadasi.
7. Autobus nga Porti nė Mykonos.
8. Taksat Portuale.
9. Bakshishet.
10. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė Monumentet dhe Muzeumet.
3. Nė zbritjet nė porte, transfertat me autobus ose teleferik nga Porti nė qytet atje ku ėshtė e nevojshme pas Zbritjes nga Kroēierja dhe Shėtitjet Opsionale nė Vendet e Zbritjes.
Kujdes : Kusht per te udhetuar eshte Vaksina me Detyrim !
Vaksina duhet te jete nga doza e dyte, minimumi 14 dite nga momenti i kryerjes dhe te jete e vlefshme brenda 9 muajve , ne te kundert duhen 3 doza .
Para hyrjes ne Krocere edhe pse klinetet jane te vaksinuar duhet nje test i shpejte ose ne Krocere qe kushton 10 Euro , ose 48 para nisjes!
Shėnim:
Minimumi i Grupit pėr Transportin Vajtje ardhje nga Tirana ėshtė 15 persona.
Minimumi i Grupit pėr Shoqėrues Shqiptar ėshtė 20 persona.