Kroiere n Ishujt Grek 5 Dit 419

Nisje date 18, 25 Gusht 419
Nisje date 1, 8 Shtator 409

Dita e Par:
Nisja nga Tirana n oren 16.00 dhe udhtimi me autobus pr n Lavrion, Athin. Pushime t shkurtra gjat rrugs.

Dita e Dyt:
Mbrritja n Lavrion, Athin. Imbarkimi n Kroieren Celestyal. Nisja n orn 13.00. Drek n Kroiere. Zbritja n Ishullin e Mykonos n orn 18.00.

Shtitje Opsionale n Mykonos. Qndrimi n Ishull deri n 23.00. Darka n Kroiere.
Dita e Tret:
Mngjesi n Kroiere. Zbritja n Kushadasi n orn 07.00. Ekskursion n Efes. Drek n Kroiere. Nisja n orn 13.00. Zbritja n Patmos n orn 16.30. -Shtitje Opsionale n Patmos. Nisja n orn 21.30. Darka n Kroiere.

Dita e Katrt:
Mngjesi n Kroiere. Zbritja n Heraklion, Kret n or 07.00. Ekskursion n Agios Nikolaus. Drek n Kroiere. Nisja n orn 12.00. Zbritja n Santorini n orn 16.30. Shtitje Opsionale n Santorini. Nisja n orn 21.30. Darka n Kroiere.

Dita e Pest:
Mngjesi n Kroiere. Mbrritja n Lavrion n orn 06.00. Zbritja n Lavrion. Nisja pr n Shqipri. Gjat rrugs ndalesa t shkurtra. Mbrritja n Shqipri.

mimi pr person t Rritur n Kabin Dyshe.
N pages prfshihen:
1. Udhtimi vajtje-ardhje me autobus.
2. Akomodim n Kroieren Celestyal pr 4 dit Lundrim, 3 net fjetje.
3. Mgjeset, Drekat dhe Darkat n Kroiere.
4. Pije Akoolike dhe Jo Alkoolike pa limit.
5. Shfaqje, Karaoke, Hyrja n Disko, Sauna dhe aktivitete t ndryshme n Kroiere.
6. Ekskursion dhe Vizit n Minoan Palace, Kret dhe Efesus n Kushadasi.
7. Autobus nga Porti n Mykonos.
8. Taksat Portuale.
9. Bakshishet.
10. Shoqrues shqiptar gjat qndrimit jasht Shqipris.
N pages nuk jan prfshir:
1. Gjithshka q nuk sht prmendur n kt program.
2. Hyrjet n Monumentet dhe Muzeumet.
3. N zbritjet n porte, transfertat me autobus ose teleferik nga Porti n qytet atje ku sht e nevojshme pas Zbritjes nga Kroierja dhe Shtitjet Opsionale n Vendet e Zbritjes.
Kujdes : Kusht per te udhetuar eshte Vaksina me Detyrim !
Vaksina duhet te jete nga doza e dyte, minimumi 14 dite nga momenti i kryerjes dhe te jete e vlefshme brenda 9 muajve , ne te kundert duhen 3 doza .
Para hyrjes ne Krocere edhe pse klinetet jane te vaksinuar duhet nje test i shpejte ose ne Krocere qe kushton 10 Euro , ose 48 para nisjes!
Shnim:
Minimumi i Grupit pr Transportin Vajtje ardhje nga Tirana sht 15 persona.
Minimumi i Grupit pr Shoqrues Shqiptar sht 20 persona.