Rimini Verona Venecia 4 Ditė 329 €

Nisje date 16 Shtator 329 €
Dita e Parė:
Nisja nga Tirana me avion pėr nė Venecie. Nisja mė 15.15. Mbrritja nė Venecie mė 17.00. Transfertė nga Aeroporti nė Hotel pranė Venecies. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.
Dita e Dytė:
Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė Monumentet Kryesore tė Venecies: Fjetje nė Hotel

Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Nisja pėr nė Verona. Udhėtimi zgjat rreth 2 orė. Vizitėe Monumenteve Kryesore tė Veronės. Pasdite Nisja pėr nė Rimini. Vizitė nė Rimini. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.
Dita e Katėrt:
Mėngjesi nė Hotel. Paradite tė lirė. Pasdite Vizitė nė San Marino. Transfertė pėr nė Aeroportin e Riminit. Fluturimi pėr nė Shqipėri. Nisja nė orėn 21.40. Mbrritja nė Tiranė nė 23.05.


Nė pagesėn pėrfshihen:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
3. Akomodim nė hotel.
4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė bagazh me pėrmasa deri nė 40 x 30 x 20 cm. (Kujdes – Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.


Post navigation