Nisje date 10 Shtator 499 €
Dita e Parė:
Udhėtimi me avion direkt Tiranė – Paris. Nisja nė orėn 19:00 . Mbrritja nė Paris nė 22:00. Transferimi pėr nė Hotel. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.

Dita e Dytė:
Mėngjesi nė hotel. Vizitė panoramike e Parisit ku do tė shikohen: Harku i Triumfit, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive. Vizitė nė Muzeun e Luvrit. Kthimi dhe akomodimi nė hotel.

Dita e Tretė:
Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė: Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Tour Eiffel. Shėtitje panoramike ku do tė shikohen Panteoni, Opera de Garnier, Sheshi Bastille dhe Opera mė e madhe e Francės. Kthimi dhe akomodimi nė hotel.

Dita e Katėrt:
Mėngjesi nė Hotel. Nisja pėr nė Parkun Disneyland Paris. Qėndrimi nė Park gjatė gjithė Ditės. Nisja pėr nė Aeroport nė orėn 17.00. Fluturimi direkt Paris – Tiranė. Nisja nė orėn 21:50. Mbrritja nė Tiranė nė orėn 00.30.


Nė pagesė pėrfshihen:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
3. Akomodim nė hotel pėr 3 netė qėndrimi.
4. Hyrja nė Parkun Disneyland.
5. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
6. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
7. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė ēantė me pėrmasa deri nė 40 x 20x 23cm. (Kujdes – Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
3. Lundrimi me Anije.

Post navigation

Nisje date 10 Shtator 499 €
Dita e Parė:
Udhėtimi me avion direkt Tiranė – Paris. Nisja nė orėn 19:00 . Mbrritja nė Paris nė 22:00. Transferimi pėr nė Hotel. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.

Dita e Dytė:
Mėngjesi nė hotel. Vizitė panoramike e Parisit ku do tė shikohen: Harku i Triumfit, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive. Vizitė nė Muzeun e Luvrit. Kthimi dhe akomodimi nė hotel.

Dita e Tretė:
Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė: Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Tour Eiffel. Shėtitje panoramike ku do tė shikohen Panteoni, Opera de Garnier, Sheshi Bastille dhe Opera mė e madhe e Francės. Kthimi dhe akomodimi nė hotel.

Dita e Katėrt:
Mėngjesi nė Hotel. Nisja pėr nė Parkun Disneyland Paris. Qėndrimi nė Park gjatė gjithė Ditės. Nisja pėr nė Aeroport nė orėn 17.00. Fluturimi direkt Paris – Tiranė. Nisja nė orėn 21:50. Mbrritja nė Tiranė nė orėn 00.30.


Nė pagesė pėrfshihen:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
3. Akomodim nė hotel pėr 3 netė qėndrimi.
4. Hyrja nė Parkun Disneyland.
5. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
6. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
7. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė ēantė me pėrmasa deri nė 40 x 20x 23cm. (Kujdes – Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
3. Lundrimi me Anije.

Post navigation