4 Dite ne Oslo 399 €


Nisje date 16 Shtator 399 €
Dita e Parė:
Fluturimi direkt Tiranė – Oslo Torp Sandefjord. Nisja nga Tirana nė orėn 17.15 Mbrritja nė Aeroportin Oslo Torp Sandefjord nė orėn 20:50. Transferimi nė Oslo. Mbrritja nė Oslo. Sistemimi dhe fjetja nė hotel.

Dita e Dytė:
Mėngjesi nė hotel. Vizitė panoramike nė Monumentet e Oslos: Muzeumi Viking Ship, Gadishulli Bygdoy, Muzeumi Fram dhe Kontiki, Muzeumi I hapur i Historise dhe Kulturės Norvegjeze, Parku Vigeland. Fjetje nė hotel.

Dita e Tretė:
Mėngjesi nė Hotel. Vizitė panoramike nė Monumentet e Oslos: Muzeu Nacional, Pallati Mbretėror, Katedralja, Bashkia, Opera, Kėshtjella Akershus, Fjetje nė hotel.

Dita e Katėrt:
Mėngjesi nė Hotel. Opsionale: Shėtitje me Kroēere nė Fjordet e Oslos. Transferta pėr nė aeroportin e Oslo Torp Sandefjord. Fluturimi direkt Oslo Torp Sandefjord – Tiranė. Nisja nė orėn 21.25. Mbrritje nė orėn 00.15.

Nė pagesė pėrfshihen:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion Tiranė – Oslo Torp Sandefjord.

2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
3. Akomodim nė hotel per 3 net qėndrimi.
4. Mėngjeset nė Hotel sipas programit.
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.