Kliko
880 gjej apartament me qera kudo nix pune

 1. Standart World Vision Albania Tender #372674 "Prekualifikimi i ofruesve tė shėrbimit qė operojnė nė fushėn e “Sherbimit TAXI”

  World Vision Albania

  Tender #372674 "Prekualifikimi i ofruesve tė shėrbimit qė operojnė nė fushėn e “Sherbimit TAXI”

  World Vision Albania po kėrkon tė prekualifikojė ofrues/kompani shėrbimi qė mund tė ofrojnė shėrbimet e tyre nė fushėn "Sherbim TAXI” me cilėsi tė lartė dhe qėndrueshmėri.
  Ofruesit e shėrbimit qė do tė kalojnė me sukses kėtė fazė do tė kontaktohen pėr t`u dėrguar formėn e ofertės pėr shėrbimit potencial qė mund tė kontraktohen me kontratė 3 vjecare me tė drejtė rinovimi pėr 2 vjet tė tjera bazuar nė performancėn e tyre.

  Pėr kėto arsye WVA fton tė gjitha ofruesit e sherbimit potencial qė tė dorėzojnė tė gjithė dokumentacionin e kėrkuar pėr kėtė proces:
  1. Kopje tė certifikatės sė regjistrimit dhe licencave (NIPT/Licencat)
  2. Plotėsimi dhe nėnshkrimi i formularit bashkėngjitur "ALBANIAN_politikat_per_biznesin_WV" (bashkėngjitur)
  3. Plotėsimi dhe nėnshkrimi i formularit bashkėlidhur formulari "Doc1_Formular Regjistrimi Biznesit" (bashkėngjitur)

  Afati pėr dorėzimin e dokumentave tė kėrkuar me sipėr ėshtė data 18 Gusht 2022.
  Dėrgimin e dokumentave duhet ta bėni vetėm tek kjo adresė emaili: Procurement_Albania@wvi.org

  Pėr pyetje apo paqartėsi mund tė kontaktoni nė numrin e telefonit +355684047433.

  Suksese
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur