Turet e vjeshtes, me grup me Sole Travel ! Rezervoni udhetimin tuaj, duke telefonuar 042230668/ 0696153704Vjeshte ne Viene nisja 8 Shtator 4 Dite cmimi 329 EuroRimini Verona Venecia 4 Ditė 329 €Nisje date 16 Shtator 329 €Paris dhe Disneyland 4 Ditė 499 €Nisje date 10 Shtator 499 € Dita e Parė4 Ditė nė Romė Pisa & Firence 369 €ROME PISA FIRENCE Nisje date : 16 Shtator 369 €


Palermo Catania Siēili 329 €Nisje date 10 Shtator 329 €👉👉Kroēiere nė Ishujt Grekė 5 Ditė – 419 €Nisje date 18, 25 Gusht 419 € Nisje date 1, 8 Shtator 409 €UDHĖTIM NĖ BARCELONĖ nisja 22 Shtator 359 Euro


Napoli Positano Amalfi Sorrento Capri 5 Ditė 299 €

Napoli Positano Amalfi Sorrento Capri Nisje datė : 9, 16 Shtator


Vjeshtė Nė Spanjė Dhe Portugali 9 Ditė 649 €

Nisje date 23 Shtator 649 €

5 Ditė ne Kryeqytetet Skandinave 549 €

Zyrih Gjenevė Bazel 4 Ditė 399 €

Nisje datė 15 Shtator

Strasburg & Shtutgart 4 Ditė 379 €
Strasburg – Shtutgart 4 Ditė Nisje date 17 Shtator ēmimi 379€Udhetim ne Amsterdam 4 dite 369 €
Nisje date : 10 , 24 Shtator 369 €


TUR NĖ DUBAI 5 DITE 399 €

5 Ditė nė DUBAI Nisje datė : 5, 12, 19, 26 Shtator 399 €

Stamboll 3 ditė Air Albania 249€

3 Ditė nė Stamboll Datė : 13, 20, 26, 27 Gusht 249 Euro

Udhėtim nė Paris 4 ditė 399 €
UDHĖTIM NĖ PARIS 4 DITE Nisje date : 17 Shtator
: …