Zona/Rruga : Rruga Vangjel Koci Lemi

Jeper me qera Ditore Grandpa's House.Ndodhet ne nje zone te frekuentuar 100metra nga pazari i Korces. Shtepia permban nje Dhome,Korridor dhe Tualet.Shtepi private e vecuar me oborr.
Ne te do te gjeni:Tv,Kondicioner,Lavatrice,Dush etj.
Faleminderit

Cel. : 0695630928